Strona główna -> Inne produkty

 

 

 

 Profesjonalne środki do odcinania wilgoci
 
   

SlcPU31

Profesjonalna, jednoskładnikowa, rozpuszczalnikowa żywica poliuretanowa, tworzy barierę przeciwwilgociową odcinającą podłoża cementowe o podwyższonej wilgotności resztkowej (max. 5% według metody CM). Wzmacnia powierzchniowo i spaja wgłębnie podłoża mało zwarte, kruche i pylące. Odpowiednia do podłoży ogrzewanych.
 
   Detergenty, środki konserwujące, woski do parkietu
  
 

SlcSilolux

Profesjonalny, samonabłyszczający wosk do konserwacji i nabłyszczania podłóg z PCV, linoleum, gumy i lakierowanego drewna. Może być ponownie polerowany.
Wydajność wilgotną ściereczką/płaskim mopem: ≈ 15 ml/m2 na warstwę

  
 

SlcSilocera

Wyselekcjonowane, twarde woski w rozpuszczalnikach organicznych z dodatkiem substancji zapachowych przeznaczone do profesjonalnej konserwacji podłóg drewnianych obrobionych SLC ® CERA. Do wewnątrz.
Wydajność: sucha ściereczka ≈ 10 – 20 ml/m2 na warstwę
 
 

SlcSiloleva

Profesjonalny detergent usuwający woski w postaci koncentratu przeznaczony do dokładnego mycia podłóg przed nanoszeniem SLC ® SILOWAX i SLC ® SILOLUX, odpowiedni także do usuwania starych powłok wosków emulsyjnych i metalizowanych z podłóg winylowych, gumowych, linoleum i lakierowanych parkietów.
Wydajność: wilgotna ściereczka ≈ 20 – 30 ml/m2

     
Profesjonalne zaprawy wyrównawcze i samopoziomujące
     
 

SlcSilodur

Profesjonalna wylewka samopoziomująca w technologii HDE - High Dispersing Effect, szybkowiążąca o skurczu kompensowanym, przeznaczona do poziomowania warstwą do 10 mm podłoży nieregularnych przed układaniem parkietu i podłoży odkształcalnych przed układaniem wykładzin. Uelastyczniona i stabilizowana włóknami Advanced Flex Fiber.
Certyfikat ekologiczny EC 1. Do wewnątrz.

 
 

SlcSilorapid 120

Profesjonalna, tiksotropowa, zaawansowana technologicznie zaprawa wyrównawcza, szybkowiążąca o skurczu kompensowanym, przeznaczona do wysoce wytrzymałego wyrównywania warstwami o grubości do 20 mm ścian i podłóg, nierównych i nieregularnych podłoży w celu wypełnienia dziur i wyżłobień przed układaniem PCV, gumy, linoleum, tekstylii i parkietu.
Certyfikat ekologiczny EC 1. Do wewnątrz.

     
Szpachle
     
 

SlcSilo-Pur Flex

Profesjonalny żel w roztworze rozpuszczalników, o stopniowo kontrolowanej emisji TVOC, mieszany z pyłem drzewnym do szybkowiążącego i wysoce wytrzymałego szpachlowania podłóg drewnianych każdego rodzaju. Doskonała i przedłużona obrabialność.

 
 

SlcAqua-Pur Flex

Profesjonalny, tiksotropowy żel na bazie wodnej o podwyższonej, permanentnej elastyczności mieszany z pyłem drzewnym do naturalnego, szybkowiążącego i wysoce wytrzymałego szpachlowania podłóg drewnianych każdego rodzaju. Doskonała i długotrwała podatność na szlifowanie. Zaprojektowany z najniższą emisją TVOC.

     
Inne
     
   

SlcProman

Profesjonalny krem tworzący transpirującą barierę chroniącą ręce przed najpowszechniejszymi środkami agresywnymi jak oleje, tłuszcze, lakiery, żywice, smoły, benzyny, silikony, rozpuszczalniki i produkty syntetyczne. Tworząc barierę ochronną nie utrudnia skórze oddychania. Łatwy do usunięcia za pomocą mydła i wody.

 

 

 

 

 

 

 

Odwiedzin :