Strona główna -> Grunty

 

 

 

Grunty 

Slc DD

Profesjonalny rozcieńczalnik do rozpuszczalnikowych gruntów, podkładów i lakierów na bazie poliuretanowej.

 

 

Slc AD

Profesjonalny grunt w wodnej dyspersji do wzmacniania powierzchni i wiązania pyłu chłonnych i suchych podłoży cementowych przed bezpośrednim przyklejaniem za pomocą klejów dyspersyjnych. Redukuje i reguluje chłonność bardzo nasiąkliwych powierzchni cementowych przed nanoszeniem cementowych zapraw szpachlowych, wyrównawczych i samopoziomujących. Odpowiedni do podłoży ogrzewanych. Do wewnątrz.
Certyfikat ekologiczny EC 1 (licencja GEV 1229/11.01.02).
Wydajność: ≈ 100 – 300 ml/m2

 

 

Slc D G3

Profesjonalny grunt w wodnej dyspersji do chłonnych i suchych podłoży cementowych, gipsowych i anhydrytowych. Odpowiedni do neutralizacji ekspansywnych reakcji chemicznych jastrychów na bazie gipsu w kontakcie z cementowymi zaprawami szpachlowymi, wyrównawczymi i samopoziomującymi. Redukuje i reguluje chłonność bardzo nasiąkliwych powierzchni cementowych przed nanoszeniem cementowych zapraw szpachlowych, wyrównawczych i samopoziomujących. Odpowiedni do podłoży ogrzewanych. Do wewnątrz.
Wydajność: jako grunt ≈ 100 – 300 ml/m2

 

 

Slc CS

Profesjonalny grunt rozpuszczalnikowy do wzmacniania powierzchni i wiązania pyłu chłonnych i suchych podłoży gipsowych, anhydrytowych i cementowych przed bezpośrednim przyklejaniem za pomocą klejów rozpuszczalnikowych. Redukuje i reguluje chłonność bardzo nasiąkliwych powierzchni cementowych przed nanoszeniem cementowych zapraw szpachlowych, wyrównawczych i samopoziomujących. Do wewnątrz.
Wydajność: ≈ 150 – 500 ml/m2

 

 

Odwiedzin :