Profesjonalne kleje o wysokiej wytrzymałości do parkietu

 

 

Slc D 98

Profesjonalny, bezrozpuszczalnikowy klej szybkowiążący do układania parkietu mozaikowego, przemysłowego, lamparkietu i parkietu masywnego ze stabilnych gatunków drewna na chłonnych podłożach cementowych i drewnianych. Odpowiedni do podłoży ogrzewanych.
Certyfikat ekologiczności EC 1.

 
     

 

Slc Parkett  S11

Profesjonalny, rozpuszczalnikowy klej na bazie żywic syntetycznych do układania parkietów gotowych,mozaikowych i przemysłowych na podłożach cementowych, anhydrytowych, z lanego asfaltu i drewnianych.
Odpowiedni do podłoży ogrzewanych.
Wydajność: ≈ 800 – 1200 g/m2

   
 

Slc L38

Profesjonalny, bezrozpuszczalnikowy, dwuskładnikowy klej poliuretanowy o wysokiej elastyczności, odpowiedni do wysoce wytrzymałego układania parkietów tradycyjnych i gotowych każdego formatu i z każdego gatunku drewna na podłożach cementowych, anhydrycie, lanym asfalcie, drewnie i metalu oraz na podłogach ceramicznych i marmurowych. Odpowiedni do podłoży ogrzewanych. Certyfikat ekologiczności EC 1. Idealny do klejenia z szybkim utwardzeniem i napraw w przypadku użycia utwardzacza SLC® L38 Parte B RAPID.

   
 

Slc L36

Profesjonalny, dwuskładnikowy klej epoksy-poliuretanowy o wysokiej elastyczności i bez oznakowania ryzyka, odpowiedni do wysoce wytrzymałego układania parkietów tradycyjnych i gotowych każdego formatu i z każdego gatunku drewna na podłożach cementowych, anhydrycie, lanym asfalcie, drewnie i metalu oraz na podłogach ceramicznych i marmurowych. Odpowiedni do podłoży ogrzewanych.

   
 

Slc L34

Profesjonalny, dwuskładnikowy klej epoksy-poliuretanowy o wysokiej elastyczności w technologii Anti-Shock System, odpowiedni do wysoce wytrzymałego układania parkietów tradycyjnych i gotowych każdego formatu i z każdego gatunku drewna na podłożach cementowych, jastrychach ogrzewanych, anhydrycie, lanym asfalcie, drewnie i metalu oraz na podłogach ceramicznych i marmurowych. Odpowiedni do podłoży ogrzewanych.

   
   

Slc MP100

Profesjonalny, higroutwardzalny, ekspansywny klej poliuretanowy do mocowania i naprawy elementów parkietu niedostatecznie przywartych do podłoża. Może być używany przed i po szlifowaniu parkietu, a przy odpowiednich zabezpieczeniach także do podłóg już polakierowanych.

 

 

 

 

 

 

 

 

Odwiedzin :